Ile kosztuje dezynsekcja karaluchów?

Ile kosztuje dezynsekcja karaluchów?

Karaluchy, zwane również karaczanami pospolitymi lub wschodnimi to bardzo uporczywe owady, które mogą pojawiać się w domach czy mieszkaniach. Najczęściej osiedlają się one w wilgotnych i ciepłych miejscach. Co ciekawe, karaluchy ukrywają się w ciągu dnia, a żerowanie rozpoczynają dopiero w nocy, dlatego to właśnie wtedy jest je najlepiej zlokalizować.

Bardzo często domowe sposoby na pozbycie karaluchów są krótkotrwałe i nie przynoszą zamierzonych rezultatów. Dlatego w takim przypadku warto jest sięgnąć po profesjonalne metody, które pozwolą szybko i skutecznie pozbyć się występującego problemu.

Z poniższego artykułu dowiesz na czym polega dezynsekcja karaluchów, a także jaki jest jej koszt.

Na czym polega dezynsekcja karaluchów?

Dezynsekcja mieszkania to zabieg zwalczania owadów, takich jak pluskwy, karaluchy czy pchły.

Karaluchów można pozbyć się wykorzystując metodę żelową, zamgławianie ULV lub metodę opryskową.

  1. Metoda żelowa

To najczęściej wykorzystywana metoda dezynsekcji karaluchów. Polega ona na aplikacji specjalnego żelu na konkretne miejsca, w których przebywają karaluchy. Metoda żelowa to w pełni bezpieczny zabieg dla ludzi oraz zwierząt domowych. Natomiast dla karaluchów stanowi trutkę pokarmową, która wywołuje reakcję pokarmową. Oznacza to, że karaluchy zarażają się od siebie wzajemnie.

  1. Zamgławianie ULV

To obecnie bardzo popularny zabieg, który pozwala pozbyć się karaluchów z pomieszczeń. Zabieg ten polega na wytworzeniu z cieczy roboczej mgły o bardzo małych kropelkach. Na ciecz składa się koncentrat biobójczy oraz woda. Mgła bez problemu dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniach i likwidują uporczywe owady.

  1. Metoda opryskowa

Polega ona na pokryciu powierzchni pomieszczenia specjalną substancją przy pomocy opryskiwacza, który zapewnia dotarcie do nawet najmniejszych zakamarków. Metoda opryskowa wymaga odpowiedniego przygotowania mieszkania, a także trwa dłużej niż metoda żelowa czy zamgławianie ULV.

Dezynsekcja karaluchów to w pełni bezpieczna i skuteczna metoda, która pozwala pozbyć się uciążliwych owadów. Karaluchy bardzo szybko się rozmnażają, dlatego po ich zauważeniu należy działać bardzo szybko, by nie pojawiło się ich więcej.

Dezynsekcja karaluchów – cena

Cena dezynsekcji karaluchów rozpoczyna się od 120 zł. Dokładny koszt zabiegu zależny jest przede wszystkim od wielkości miejsca, w którym występują karaluchy, a także od rodzaju zabiegu, który będzie wykorzystywany w pomieszczeniach.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę dezynsekcji karaluchów w Twoim mieszkaniu czy domu to najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się ze firmą, w której specjaliści z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jedną z firm, która zajmuje się profesjonalną dezynsekcją karaluchów jest firma Alerobale. Firma skutecznie usuwa karaluchy używając przy tym nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu, a także specjalistycznych środków o najwyższej jakości.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij